נפגשים עם יו"ר שדולת ים המלח בכנסת, ח"כ יונתן מישריקי

במסגרת המאבק שלנו לקראת הזיכיון החדש של ים המלח, אנחנו פועלים בכל הדרכים האפשריות: מול משרדי הממשלה, מול הרגולטורים שמפקחים על כי״ל, בעלת הזיכיון הנוכחי, ועכשיו אנחנו גם מעלים הילוך בכנסת. השבוע נפגשנו עם ח"כ יונתן מישרקי מש"ס, יו"ר משותף (יחד עם ח"כ נעמה לזימי) של שדולת ים המלח בכנסת, והצגנו לו את עמדותינו. עתידו של ים המלח בסכנה, ולמאבק הזה אנחנו צריכים אתכם – הכנסו ללינק כדי ללמוד על המאבק שלנו ולהצטרף אליו – https://bit.ly/3VSPY7e
שמחנו למצוא שותף אמיתי לדאגה לעתיד ים המלח – תופעת טבע שאין שניה לה. ההסדר הבא בים המלח יגיע בחודשים הקרובים לכנסת, ושיתוף הפעולה עם חברי כנסת הדואגים לאינטרס הציבורי בים המלח הוא חשוב מאין כמותו.
הצגנו את עיקרי עמדתנו לקראת המכרז הבא ובעיקר דיברנו על הקושי שמציב סעיף זכות הקדימה בזיכיון לעריכת מכרז תחרותי, על החשיבות של הגדלת חלקו של הציבור ברווחים המתקבלים מים המלח, ועל הצורך להטיל את האחריות לתיקון הנזקים הסביבתיים שנגרמו על כי"ל. נמשיך להגיע לכל מקום שבו נוכל להשפיע על קבלת ההחלטות – אם זה במשרדי הממשלה, בוועדות ובמסדרונות הכנסת, ואם ניאלץ, אז אפילו בבית המשפט.
יחד נחזיר את ים המלח לציבור – הצטרפו אלינו!

תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!

ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.

דילוג לתוכן