בנקאות ניצחון מול הבנקים: אחרי דיון סוער אתמול בכנסת, אושרה לקריאה ראשונה הצעת החוק שיז… ניצחון מול הבנקים: אחרי דיון סוער אתמול בכנסת, אושרה לקריאה ראשונה הצעת החוק שיזמנו יחד עם חברי הכנסת ינון אזולאי (בתמונה) ומשה ארבל מש"ס. ההצעה
גז כשמזמינים אותנו – אנחנו מגיעים. כשלא מזמינים אותנו – אנחנו גם מגיעים היי, זו מרב דוד, סמנכ"לית המיזם. הגעתי אתמול לכנס ההון-שלטון של חברות האנרגיה, או כפי שהן קוראות לו "הוועידה הלאומית לאנרגיה", כדי לצפות בבכירי ענקיות