למה אנחנו משלמים לגופי הפנסיה דמי ניהול גבוהים ולפעמים אף כפולים?


אם אתם לא פותחים את הבוקר שלכם עם עיתוני הכלכלה, ומושגים כמו 'דמי ניהול פנסיה או ׳תקני מזון ייחודיים' נשמעים לכם כמו סינית מדוברת, כדאי לכם להתחיל לעקוב אחרי התכנית השבועית החדשה שאנו מפיקים בנושא יוקר המחיה. עכשיו זה בדיוק הזמן להוריד את המושג הכל כך שגור הזה לתכל'ס של היומיום, ולהבין באמת למה כל כך יקר פה.
אנחנו בלובי 99 נלחמים ביוקר המחיה בכל המישורים – בצרכנות, מאבק במונופולים בייבוא, בתחום הפנסיה, הביטוחים, בבנקאות ועוד. ככל שגם לכם יהיה יותר ידע פרקטי על הנושאים האלו, כך יהיה לכם ולכולנו יותר כח מול הטייקונים והתאגידים שמנסים לשמר את המצב.
אז היום בפינת "בית הספר של יוקר המחיה", מנהל מחלקת הפיננסים שלנו, משה קאשי, יספר לכם למה אנחנו משלמים לגופי הפנסיה דמי ניהול גבוהים ולפעמים אף כפולים, ואיך תוכלו אתם לחסוך עשרות אלפי שקלים. רוצים לשמוע הכל? צפו בפרק הקצר ובטוח שתופתעו!
וגם אם אתם עדיין לא מבינים ב100% את ההישגים האדירים שלנו, חכו לפרקים הקרובים ולא תאמינו למשמע אוזניכם. ובינתיים, מוזמנים להכנס לאתר שלנו, לקרוא, וגם להצטרף


תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!

ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.

דילוג לתוכן