אם הציבור לא ישמיע את קולו, הפקידות הבכירה במשרדי הממשלה תקבל עבורנו את ההחלטה הנוחה והקלה –
לתת את זיכיון ים המלח, כלומר את הזכות להפיק את אוצרות הטבע של ים המלח (ולהרוויח מיליארדי שקלים) למי שהחזיקו בו בעשרים השנים האחרונות – משפחת עופר. כך הזיכיון יישאר במשפחה עד 2070 לפחות.
צפו ב99 שניות על זיכיון ים המלח. בשורה התחתונה – את ים המלח צריך להחזיר מידי הטייקון – לידי הציבור. גם כדי שהציבור יקבל את חלקו ברווחים וגם כדי לשמור על אוצר הטבע לדורות הבאים. הצטרפו עכשיו ללובי 99 וסייעו לנו לשמור על ים המלח- https://bit.ly/2SzJklZ