מה קרה השבוע?
הגבנו על טיוטת חוק ההסדרים ? דרשנו מבנק ישראל להגביר את השקיפות בשוק המשכנתאות ? הגבנו לתקנות דיווח ושקיפות של האגודות העותומאניות ? דרשנו להתנות ייצוא גז בעמידה ביעדי ייצור החשמל מאנרגיות מתחדשות ? קראנו לשרת התחבורה לא לפספס הזדמנות לקידום התחבורה הציבורית ? ועוד…
רוצים להישאר מעודכנים בכל העשייה שלנו?
? הצטרפו כחברים בכל סכום חודשי https://bityl.co/854j קבלו מאיתנו עדכון שבועי למייל על הנעשה בלובי ותצביעו על הנושאים שנקדם בכנסת
? כבר חברים? שתפו את הסטטוס וקחו לכם משימה לגייס חבר/ה חדשים עוד היום.