לפני למעלה מחצי שנה נכנס לתוקפו חוק הפקסים שאותו יזמנו והובלנו (יחד עם ח"כ שרן השכל וח"כ דוד ביטן). החוק מחייב גופים ציבוריים (בהם גם קופות ובתי החולים) לקבל מאיתנו מסמכים גם במייל ולא רק בפקס.
כמו כל חוק חדש, ישנם גופים שמתקשים להסתגל להוראות החוק החדשות, ועדיין דורשים מהציבור לשלוח להם פקסים. אבל אצלנו חקיקת חוק זה לא "שגר ושכח", אנחנו ממשיכים לעבוד קשה כדי לוודא שהחוק גם מיושם.
אנחנו ממשיכים לאסוף עדויות ופניות על מקרים שבהם הגופים השונים מפרים את החוק, ובעוד כמה חודשים (בחלוף שנה מכניסת החוק לתוקף) גם נדרוש דין וחשבון מהגופים הללו לגבי יישום החוק. נתקלתם במקרה כזה? כתבו לנו עליו בתגובות.
ובינתיים – מוזמנים להצטרף לאקט המחאה ולשלוח לאותם גופים שדורשים מכם פניה בפקס, את נוסח החוק עצמו, למקרה שהם פספסו את העובדה שהחוק נכנס לתוקף ושהשנה היא 2020
רוצים לעזור לנו להמשיך לקדם חקיקה למען הציבור? הצטרפו אלינו: https://bit.ly/37TFtFh