אז הקורונה מנהלת כרגע את חיינו, אבל צריך לזכור שנעבור אותה, ואנחנו רוצים לוודא שגם הפנסיות שלנו ישרדו אותה.
תספורת ענק מבית מדרשו של תשובה מרחפת כעת מעל כספי הפנסיות של הציבור, ואנחנו עובדים כדי למזער את הפגיעה בציבור החוסכים, ולהבטיח שהפעם, בניגוד לתספורת הקודמת שעשה לנו, יקחו מתשובה את השליטה, כדי שלא יוכל יותר לעשות הימורים כושלים עם הכסף שלנו.
חשוב להגיד שבניגוד לעסקים שבאמת נפגעו כתוצאה מהקורונה, הפעילות של תשובה התאפיינה בעסקאות בסיכון גבוה, והנפילה שלו, ושל כספי הפנסיה שלנו יחד איתו, היתה צפויה גם ללא הקורונה.
הנה כתבה ששודרה אתמול ב"כאן" על הנושא, בהשתתפות מנכ"לית הלובי.
דואגים לכספי הפנסיות שלכם? הצטרפו עכשיו: https://bit.ly/38QNNVX