![](https://lobby99.org.il/wp-content/uploads/2022/05/milkud3-face.png)
פרק 3 // למה כל כך יקר פה?
מי מאיתנו לא חזר מחו"ל כשבמזוודה שלו בושם, סכין גילוח או איזה שוקולד טעים? אנחנו מזמן לא במאה ה-20, וכמעט כל מה שיש בחו"ל נמצא גם בארץ. אבל מדי פעם כשיוצא לנו לטוס אנחנו רוכשים אותם במיטב כספנו. את כל המוצרים האלה אנחנו לא קונים כי אין להשיגם בארץ, אלא כי מעבר לים הם פשוט יותר זולים. בפרק הזה נברר "למה כל כך יקר פה?", ובגלל שזו שאלה בעלת המון תשובות, אז נתמקד באחת – עולם הייבוא.