בדיוק בשביל ימים כאלו אנחנו צריכים אתכם/ן
היום השתתפנו בלא פחות מ-6 דיונים בכנסת, כש-3 מהם התרחשו במקביל: דיון על הרפורמה בייבוא בוועדת הכלכלה, דיון על הרפורמה ברגולציה בוועדת חוקה ודיון בוועדה המיוחדת לפיקוח על ״קרן העושר״, בה אמורים להצטבר התשלומים של חברות הגז וכי״ל.
מולנו בוועדות ישבו הלוביסטים של היבואנים הגדולים, של חברות הגז, של הבנקים ועוד רבים אחרים שמנסים בכל יום לטרפד רפורמות שמשפיעות על יוקר המחייה בישראל.
הצטרפו אלינו עכשיו בכל סכום לבחירתכם/ן https://lobby99.org.il/join
יותר חברים = יותר לוביסטים ציבוריים = יותר נושאים בהם נוכל לטפל עבור האינטרס הציבורי