חברות המזון עובדות עלינו, ואתם קונים את זה?! פעם אחרי פעם, אנחנו מפריכים את טענותיהן להתייקרות בחומרי הגלם והשינוע. השבוע במהלך דיון בכנסת זה קרה בלייב שנציגיהן מאיגוד המזון הציגו נתונים מגמתיים ומטעים,
אשראי הצלחנו! עוד חוק שיזמנו, שמגן על הכסף שלנו, נכנס לספר החוקים חוק הבנקאות (הודעה על סיום הטבה בנקאית) שיזמנו וקידמנו בשיתוף עם עמותת ׳רווח נקי׳, והוגש על ידי חה״כ יוני משריקי, אושר ע"י מליאת הכנסת, ובכך
מעמ הצלחנו! הפטור ממע"מ על חבילות מחו"ל ששווין עד 75 דולר יישמר בזכות הלחץ הציבורי שהפעלנו – הצלחנו, פעם נוספת, לעצור את הניסיונות של רשתות האופנה הגדולות ואיגוד לשכות המסחר לבטל את הפטור ממע״מ על חבילות מחו״ל
מגיעים לבית המשפט העליון להלחם על צדק בפרשת נחל אשלים עד מתי יזלזלו בסביבה שלנו, אתם שואלים? אנחנו בלובי 99 לא נרפה עד שיקחו אחריות על אחד האסונות הסביבתיים החמורים בתולדות המדינה. כי הסביבה שלנו