שומרים על הכסף הציבורי כמו מאבטחים קשוחים במאבק על כספי הפיצויים לעסקים שנפגעו מהמלחמה, פעמים רבות האמת מוטה לטובת האינטרסים של בעלי ההון. זה קרה עם החברות הגדולות שרצו להכנס למתווה, ואותן
משרד האוצר נרגש להציג: החוק נגד תחרות בבנקאות שוב ושוב, והפעם בחסות המלחמה, הכוחות הפועלים לשמר את הרווחים האדירים של הבנקים, על חשבון הציבור, לא מרפים. כעת, משרד האוצר מבקש לחסל כל סיכוי
ביטוח טוב שיש מגדל מאחורייך? מאחורי הסלוגן העוצמתי הזה מסתתרת חברה שלא בטוח עושה "טוב" ל-2 מיליון הלקוחות שלה. חברת הביטוח מגדל, הגוף הפנסיוני הגדול ביותר בישראל, המנהלת נכסים פנסיונים
מירי רגב הפקק שבו תקוע משרד התחבורה משרד התחבורה מצליח להגיע שוב ושוב לכותרות, על אף המלחמה, ולא בגלל היותו משרד מצטיין. לפי דיווחים נרחבים, מדיניות השרה למינוי מקורבים (חלקם חסרי ניסיון